Menu

Wszystko o męskosci

13 marca 2015 - problemy z potencją
Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który przeważnie jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, tadalis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmakologicznie, z reguły lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe metody leczenia kilku z nich.

Chyba wszyscy faceci lubią seks, lecz tych parę chorób może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz viagra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym i są też w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz zbyt mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.