Menu

Sposoby na silniejszą erekcję

14 marca 2015 - problemy z potencją
Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj i podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tani cialis do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować dostrzegalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest na ogół wyczerpany. Musi wypocząć. Wobec tego niezmiernie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest erekcja zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest wielce istotny.