Menu

Styl wczoraj oraz dziś

28 maja 2015 - Bez kategorii

Spora ilość kobiet ma spore kompleksy na punkcie własnej tuszy – całkiem często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma żadnego sensu ściemniać – nie tak znowu rzadko realia są takie, że faktycznie Polki mają nieco kilogramów za wiele. Na szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, całkiem często szczupłe kobiety przez kiepsko dobrane ubrania wyglądają na o wiele cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają najróżniejsze odcienie tego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Oprócz tego niech odcień naszego stroju podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. w wielu przypadkach panie chcą ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu należy nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z pań pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.