Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Siła witalna
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną prawdopodobnie żyć chora dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich profil oraz budowę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie kształtują się także dla pań, jak także dla klientów, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na drugi element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To akurat te momenty decydują o sprawnym funkcjonowaniu mózgu również osiągają znaczące znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo

Pro Engine
Revitalum Mind-Plus